Komórki i smartfony

Krótkofalówki

telefon komórkowy
Author: Ascom
Source: Ascom
Radiotelefony, znane popularnie jako krótkofalówki, są bardzo specyficznymi przyrządami. Ich najważniejszą rolą jest umożliwianie porozumiewania się na odległość. Aktualnie w jakimś stopniu urządzenia te zostały zastąpione przez popularne komórki, jednak także w stosunku do nich radiotelefony mają swoje zalety. Ich stosowanie kojarzone jest nierzadko z okresem wojen światowych.

Urządzenia nowego typu. Co interesującego się pojawiło, które modele są warte uwagi?

Smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Technologiczne jesteśmy bardzo do przodu. Ciężko więc już sobie aktualnie wyobrazić choćby przeciętnego człowieka bez ”komórki” nowego typu, a raczej smartfona, jak przykładowo Htc One mini czarny. Na uwagę zasługują jednakże inne ciekawe inicjatywy, czyli to jak za pomocą technologii rewolucjonizuje się sposób słuchania muzyki czy czytania książek.
smartfonyAplikacje

Czy istnieją akcesoria, bez których użytkowanie ze smartfona jest nierealne?

Samsung Galaxy Nexus
Author: Samsung
Source: Samsung
Aktualnie rynek techniczny rozbudowuje się w niesłychanie prędkim tempie. Nowinki technologiczne reklamowane są niemal każdego tygodnia. Telefony komórkowe są stale doskonalone, komputery i notebooki wyposażane w najlżejsze moduły, aby mogły służyć użytkownikowi w każdej sytuacji. Aktywizuje to wyzwanie dla autorów wszystkich dodatków do tego rodzaju osprzętu, albowiem powinny dotrzymać kroku w tempie tworzenia nowych futerałów czy innych gadżetów.
Samsungtelefonyakcesoriaetui

Laptop czy tablet - pytanie to zadaje sobie wiele osób chcących kupić niewielkie, mobilne urządzenie do pracy czy rozrywki

tablet
Author: Trust
Source: Trust
Tablet czy laptop - to pytanie zadaje sobie wiele osób zamierzających zakupić nieduże, przenośne urządzenie do pracy czy rozrywki. Oba te urządzenia mają swoje zalety i wady, i w rzeczywistości od oczekiwań kupującego zależeć będzie, które urządzenie bardziej mu się przyda. Notebooki działają zwykle pod kontrolą systemów windows lub linux i dzięki temu pracować na nich można w większości aplikacji użytkowych, biurowych, a poza tym grać w ogromną ilość różnych gier.
urządzenieekrantabletaparatwyświetlaczproducent

Z jakiej przyczyny smartfony uzyskują jeszcze bardziej znaczące uznanie

smartfony
Source: technibufallo.com
Smartfony od pewnego czasu szturmem zaczęły zdobywać rynek komórkowych telefonów, bardzo szybko wypierając typowe modele z klawiaturą. Już przed kilku laty sprzedaż smartfonów przewyższyła sprzedaż klasycznych aparatów i przewaga bez przerwy się zwiększa. Z rynku poznikali producenci do tej pory kojarzeni z najlepszymi komórkami, a na ich miejsce wskoczyły firmy, które zdecydowały się postawić na technologię pod postacią coraz bardziej wydajnych i mocnych smartfonów.
wyświetlaczTelefon komórkowyaparat cyfrowysmartfony

Gadżety i akcesoria do telefonów komórkowych - w jaki sposób je wybrać, żeby bezpiecznie i długo służyły

kolorowe etui na smartfon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
Popularność smarftonów oraz komórek rośnie dynamicznie, obecnie chyba mało kto takiego urządzenia jeszcze nie ma. Jednak zakupując sam telefon, czy to od któregoś operatora, czy w niezależnym sklepie, otrzymuje się go w wersji podstawowej.
słuchawkiparametryUrządzenia

Technologia VOIP - zabawka czy sensowny zamiennik połączeń głosowych?

Telefonia voip jest najnowszą ofertą komunikacyjną, która na polskim rynku jest dostępna od pewnego czasu. Mimo tego bardzo szybko zdobywa zaufanie nowych użytkowników, którzy dostrzegają jej zalety, których nie posiadają pozostałe rozwiązania. Telefonia tego typu od samego początku jej użytkowania prezentuje najlepsze strony.
telefonkomunikacjasiećofertapołączenia

Najnowszej generacji sprzęt i dodatki

Nowe głośniki Sony z dokiem do iPoda
Author: Sony
Source: Sony
Różne akcesoria iPhone 5 dostępne są do zakupu tak w sklepach stacjonarnych na rynku, jak i w internecie – na stronie internetowej firmy to niezwykle korzystne, bo trwałe oferty. Wiele kolorów oraz kształtów do wyboru daje klientom możliwość wyboru tego perfekcyjnego dodatku. Doskonała jakość firmowych wyrobów jest dla kupujących gwarancją tego, że posłużą one przez wiele lat. Nie ma mowy o tym, że przestaną być one trendy, bo wpisują się nie tylko w nowe trendy, lecz są wyjątkowo uniwersalne.
iPhoneAppleakcesoriasprzęt

Pages