Nówki gadżety

Magiczna serwerownia

Thomas-it
Source: www.thomas-it.pl
Serwerownia jest miejscem okrytymtajemniczą legendą. Niewielu widziało ją od środka, a jedynie niektórzy wyszli z niej w całości. Miejsce, gdzie wchodzą tylko informatycy wciąż intryguje szukających przygód. Jest szansa, że to zagadkowe brzęczenie działa na nich jak płomień świecy na ćmy.
sprzętZespółsiećkabliserwerowni

Kamera samochodowa, rejestrator obrazu, rejestrator ruchu to niezbędnik nowoczesnej aktywnej kobiety.

obraz z kamery
Author: Andrea Aviado
Source: http://www.flickr.com
Ostatnio na popularnych stronach wideo można obejrzeć mnóstwo wideofilmów rejestrowanych z samochodu. Jednak, rejestrator trasy to nie tylko opcja zapisywania nietypowych czy śmiesznych okazji, napotkanych na drodze.
laptopyfilmdodatkibezpieczeństwokamery sportowe

Gadżety i akcesoria do telefonów komórkowych - w jaki sposób je wybrać, żeby bezpiecznie i długo służyły

kolorowe etui na smartfon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
Popularność smarftonów oraz komórek cały czas rośnie, tak naprawdę chyba mało kto tego typu urządzenia nie posiada. Jednak kupując sam aparat, czy to od któregoś operatora, czy na wolnym rynku, otrzymuje się go w wersji podstawowej.
słuchawkiparametryUrządzenia

Robotyka to niezwykła szansa na rozwój techniczny i uproszczenie życia.

Czujniki
Author: morethanfunctional
Source: http://www.flickr.com
Robotyka to konieczność. Coraz więcej ludzi się nią zajmuje budując świeże i ultrawspaniałe roboty także ich pochodne. Do ich zrobienia trzeba jednak bardzo wyspecjalizowanego sprzętu elektronicznego oraz nie tylko. Na szczęście naprzeciw naukowcom i miłośnikom robotyki wychodzi coraz więcej producentów oraz biznesów, najczęściej internetowych.
narzędziaelektroniceinformatyce

Amazon wychodzi do klientów z nową ofertą

Amazon kindle paperwhite
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach nierzadko pośpiech usuwa możliwość realizowania naszych największych pasji oraz najistotniejszych dla nas kryteriów, poza podstawowymi. Marka amazon kindle paperwhite wychodzi jednak z nową propozycją wyświetlacza, jaki zdecydowanie ułatwia życie osobom wiecznie zabieganym.
wyświetlaczdesignmarkaproducenttechnologieKonsumencidotykowy ekran

Jak wybrać dobrej jakości laptopa?

Komputery HP Mini
Author: HP
Source: HP
Do osób, które lubią używać laptopy w sumie należy napisać jedno: bez cienia wątpliwości liczba takowych osób błyskawicznie wzrasta. To bardzo dobrze, ponieważ gdy na jakiś produkt dostrzec można większy popyt, nie powinno zbytnio dziwić, iż nareszcie zniżają się ceny. Wiadoma sprawa - chcemy kupić coś względnie taniego. Ten artykuł pewnie odpowie na wszystkie wątpliwości jakie mają - no i fajnie, niemal wszyscy zamierzający kupić notebooka - pierwszy raz lub kolejny, nie robi to różnicy.
komputerynotebookilaptopymyszkicenyklawiatury

Bezpieczeństwo dzięki monitoringowi

kamera
Obecnie każda firma chce dbać o bezpieczeństwo. Nie jest prosto zadbać o wszystko człowiekowi. Nawet ochroniarz nie pomoże. Musimy zainwestować w sprzęt, który nas wesprze.
kameryproducencinagranie

Parametry wyznaczają różne rankingi i zestawienia smartfonów pomocne w wyborze smartfonu

Supertelefon z układem Tegra 3
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Stworzenie obiektywnego zestawienia telefonów, tabletów czy smartfonów jest zadaniem specjalistów tworzących takie rankingi. Ponieważ rankingi są kwestią dyskusyjną, co do wielu modeli z pierwszej „dziesiątki” klienci mieliby kilka większych uwag. Zastrzeżenia będą dotyczyły modelu zajmującemu nawet pierwsze miejsce.
SamsungNokiasmartfon

Pages