Komputery PC i notebooki

Najistotniejsze zadanie dla wielu przedsiębiorstw to jak zmniejszyć koszty działalności. Istnieją sposoby, jednym z nich jest outsourcing

grupa informatyków
Author: Mario Behling
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej słychać o działaniu outsourcingu, także personalnym. Jest to jedna ze strategii, która polega na zlecaniu realizacji wybranych procesów biznesowo-kadrowych zewnętrznemu dostawcy usług. Z outsourcingu czerpią przedsiębiorstwa dążące do uzyskania optymalnej struktury organizacyjnej, które pragną skupić swoje zasoby na najważniejszych funkcjach biznesu.
firmyOutsourcingzatrudnienieetat

Elektronika firmy Samsung

Laptop Samsung
Author: Samsung
Source: Samsung
Jednym z liderów jeśli chodzi o elektronikę użytkową jest firma Samsung. Ten największy koreański producent w ciągu kilku dziesięcioleci został jedną z największych firm z tej branży, a urządzenia Samsunga biją rekordy sprzedaży.
notebookilaptopySamsungHDtelewizoryultrabooki

Jak należy pozbyć się awarii w naszym sprzęcie komputerowym

Płyty główne SAPPHIRE Pure Platinum
Author: SAPPHIRE
Source: SAPPHIRE
Niewiele osób może wyobrazić sobie współczesną rzeczywistość bez komputerów. Są one stosowane na szeroką skalę zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w miejscach pracy przez duże rzesze ludzi. Kraje wysoko rozwinięte ozdnaczają się bardzo wysoką statystyczną umiejętnością obsługi komputera z programowaniem włącznie. Już jakiś czas temu komputery stały się stałym elementem ludzkiej egzystencji, a wiek użytkowników jest coraz niższy. Oprócz tego w niektórych grupach ludzi niemal sto procent ludzi posiada swój komputer lub innego rodzaju urządzenie mobilne. Tego rodzaju grupą są na przykład studenci, mieszkający w akademiku, którzy zwykle posiadają komputery przenośne, z uwagi na ich większą mobilność.
urządzeniemyszklawiaturakomputerybaterielaptopyurządzenie mobilne

Wybierzmy odpowiedni sprzęt i programy - wskazówki

Praca przy komputerze
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli kupujemy komputer pragniemy, żeby posłużył nam on jak najdłużej, byśmy z łatwością mogli się nim posługiwać przez wiele lat, abyśmy wiedzieli, iż wszystko co na nim wykonamy jest bezpieczne oraz jednocześnie też abyśmy mieli pewność, iż będziemy w stanie zobaczyć na nim każdy film oraz zagrać w każdą grę.
komputerkarta graficznafilmantywirus

W jaki sposób wywrzeć wpływ na rozpoznawalność naszej marki?

work in corporation
Author: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że skutecznie prowadzony marketing jest w stanie w pokaźny sposób wpłynąć na generowanie profitów przez naszą jednostkę. Niemniej jednakże wciąż niezmiernie mało firm wykorzystuje w praktyce tego typu środki promocyjne, co rzecz jasna nie jest stosowną postawą.
logoulotki

Wybieramy procesor

NVIDIA GeForce GTX 465
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Przy kupnie komputera albo laptopa wybranie odpowiedniego układu procesora będzie miało bardzo duże znaczenie podczas jego późniejszej pracy. Warto porządnie przemyśleć, do czego dany sprzęt ma być używany. Jeśli ktoś zamierza dużo pogrywać, to korzystniej zainwestować w dobrą kartę graficzną, lecz jeśli komputer użytkowany będzie do wykonywania skomplikowanych obliczeń, to na procesorze nie można oszczędzać.
komputeryAMDprocesorylaptopyIntel

Komputerowy sprzęt bez tajemnic czyli z jakiego rodzaju elementów i części są wykonywane komputery.

zestaw komputerowy
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Czym są komputery, wiedzą już nawet dzieci w szkole. Komputery są powszechnie wykorzystywane w naszym życiu, używane są i do rozrywki, i pracy. Lecz o ile prawie wszyscy wiedzą, jak wygląda komputer i do czego służy, to niewiele osób, poza pasjonatami, będzie wiedziało, z czego tak naprawdę sprzęty komputerowe się składają. Szczególnie, że ostatnie lata to coraz większa popularność laptopów, tabletów i smartfonów, które w rzeczywistości są prawdziwymi komputerami o mocy obliczeniowej znacznie przekraczającej najlepsze komputery sprzed dwudziestu lat.
dyski twardeklawiaturydotykowy ekran

Księgowość twojej firmy online

Nowe notebooki ASUS serii N
Author: Asus
Source: Asus
W dzisiejszych czasach prowadzenie firmy jest o wiele prostsze niż wcześniej. Do dyspozycji przedsiębiorców jest wiele programów, dzięki jakim różne formalności wiążące się z prowadzeniem księgowości firm są załatwiane na bieżąco. Intuicyjne systemy, do czego zaliczamy m.in. specjalny program magazynowy, są tworzone z pełnym uwzględnieniem aktualnych wymagań oraz oczekiwań ludzi biznesu. Jest to program, co ma niemało możliwości i pomógł w rozwoju już wielu organizacjom i zakładom na krajowym rynku.
programKsięgowość

Pages