Komputery PC i notebooki

Wybierz sprzęt komputerowy dla firmy

Thomas-it
Source: www.thomas-it.pl
Zaopatrzenie powierzchni biurowych w sprzęt komputerowy dla firm, to czynnik generujący jego funkcjonowanie. właśnie dlatego, powinno to być wykonane na najwyższym poziomie. Na samym początkuorganizacji biura, należy zastanowić się nad paroma ważnymi kwestiami. Jedną z nich jest na przykład instalacja systemów operacyjnych. Jak dobrać go tak, by był dopasowany do charakteru firmy, która będzie na nim pracować. Warto również przemyśleć sposób, w jaki zaopatrzy się biura w internet. Czy wybrać połączenie kablowe, czy wi-fi.
Internetsieci WLANrouterWi-Fibiurobiurasprzętusługiinformatycznepołączenia

Audyt z zakresu IT w spółce

biurko
Author: geishaboy500
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia każdy, kto posiada firmę zdaje sobie sprawę, czym jest audyt rachunkowy. Mniej popularnym pojęciem są audyty IT. W dzisiejszych czasach w zasadzie każde przedsiębiorstwo ma kompleksową infrastrukturę IT złożoną z pecetów roboczych, serwerów i setek łącz wewnętrznych. Opiekę nad tym obszarem zazwyczaj oddaje się w ręce wyspecjalizowanych informatyków.
sprzętusługistandardy

Mysz RAZER NAGA HEX LEAGUE OF LEGENDS

Designerskie myszy Microsoft
Author: Microsoft
Source: Microsoft
Wyposażenie do kompa powinno się przystosować dobrze pod prywatne oczekiwania. Chociażby coś takiego jak mysz należy spersonalizować i zdefiniować do czego będzie ona używana. Granie w gry i praca wymaga tu bowiem całkowicie odmiennego sprzętu. Sprawa komplikuje się jednak trochę bardziej, gdy przychodzi dobrać model myszy pod konkretną grę.
komputerygryUrządzeniaMyszyRAZERSAITEKSharkoon

Sprzęt dla zapalonego gracza

komp
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Nie jest tajemnicą, że gry komputerowe cieszą się obecnie znaczną popularnością. Wiele osób traktuje je jedynie jako rozrywkę, jednak zdarzają się zapaleni fani, którzy niecierpliwie czekają na kolejne wersje ulubionej gry. Naturalnie, współczesne propozycje zachwycają swoją grafiką, oryginalną fabułą oraz gwarantują adrenalinę, której w zwyczajnym życiu dość często brakuje.
komputergłośnikgraczsprzęt

Nadchodzi taka chwila, stoimy przed dylematem co zrobić ze swoim zniszczonym laptopem

laptop
Author: Adam Lehman
Source: http://www.flickr.com
Nabyć nowiusieńki czy odnawiać, niewątpliwie alternatywa należy do właściciela, lecz częstokroć tak naprawdę nie opłaca się kupić nieznanego laptopa, a bardziej kalkuluje się zainwestować nawet większą kwotę w naprawę starego.
komputerlaptopserwisnaprawa

Laptopy w konkurencyjnej cenie

Praca w branży IT
Author: hackNY.org
Source: http://www.flickr.com
Ceny laptopów i tabletów systematycznie spadają. Już ok 3000 zł mamy możliwość wyszukać wspaniały laptop, zarówno do pracy w mieszkaniu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak seanse filmowe, słuchanie muzyki czy gry komputerowe.
ObudowalaptopytabletSamsungbiurocenaSony Xperia

Zaufani producenci elektroniki są doskonali

laptop
Author: Kevin Doyle
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zdecydujemy się, na wymianę własnego teraźniejszego sprzętu na coś lepszego, na coś co pozwoli nam na posiadanie funkcji, których do tej chwili nie posiadaliśmy, to z pewnością musimy skierować się do dobrze wypełnionych sklepów, gdzie będziemy mieli szansę spotkać się z największym wyborem. Przez to właśnie należy się najpierw namyślić, jakiej marki przedmiot byśmy pragnęli i który z nich będzie w stanie spełnić wszystkie nasze wymagania.
Appleodtwarzacze mp3sklep

Jak urządzić pomieszczenie serwerowe?

Nowy pecet Lenovo
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Serwerownia jest miejscem wymagającym typowego wyposażenia. Poza bardzo pojemnymi dyskami twardymi wymagany jest szereg profesjonalnego sprzętu, który pozwoli na właściwe funkcjonowanie takiej instytucji. Ogromnie istotne jest także posiadanie profesjonalnej kadry, będącej w stanie właściwie tego typu zestaw urządzeń obsługiwać.
oprogramowanieMicrosoftsprzętSerwerowniawsparcie techniczneethernetportySkonfigurowanie

Pages