Komputery PC i notebooki

Czym powinno się odznaczać oprogramowanie dla firm

Praca przy komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Idealne funkcjonowanie firmy obecnie z reguły wymaga korzystania z najnowszych technologii a, także metod zarządzania. Ich niewątpliwą zaletą jest dopasowanie artykułu czy usługi do potrzeb rynku, a też duża oszczędność czasu. Dlatego także programy rodzaju ERP cieszą się wśród właścicieli firm dużą popularnością. Aby jak najkorzystniej prowadzić nowoczesną, aktywnie rozwijającą się firmę, niewątpliwie warto postawić na dobry sprzęt komputerowy oraz fachowe oprogramowanie dla firm.

Kiedy stosować outsourcing IT w firmie?

Stylowy nettop PC
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Za outsourcing uznajemy nowoczesny model zarządzania przedsiębiorstwem oddający w zarządzanie partnerowi zewnętrznemu zadania, które w sposób bezpośredni nie wiążą się z podstawową działalnością firmy. Outsourcing IT jest coraz powszechniejszym rozwiązaniem wykorzystywanym przez firmy, które chcą, aby procesy informatyczne w ich firmach przebiegały sprawnie, bez zatrudniania na stałe sztabu informatyków.
ITusługi outsourcingoweconsulting ITwdrażanie intranetu

Mysz RAZER NAGA HEX LEAGUE OF LEGENDS

Designerskie myszy Microsoft
Author: Microsoft
Source: Microsoft
Sprzęt do laptopa warto dopasować dobrze pod osobiste oczekiwania. Nawet coś takiego jak mysz wypada spersonalizować i ustalić do czego będzie ona używana. Granie w gry i praca wymaga tu bowiem zupełnie odmiennego sprzętu. Kwestia komplikuje się jednak trochę bardziej, gdy przychodzi wybierać model myszy pod określoną grę.
komputerygryUrządzeniaMyszyRAZERSAITEKSharkoon

Czy wyobrażasz sobie byt bez Internetu?

Komputer wykonany z klocków Lego
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mówimy o rynku, który najszybciej się rozwija to na pewno w ścisłej czołówce jest branża technologiczna. To co się wydarzyło w ostatnich kilku latach można nazwać prawdziwym „boomem”.
komputeryfirmykomórkiportale

Niby w czym konsola do gier jest lepsza od PC?

konsola playstation
Author: lungstruck
Source: http://www.flickr.com
Różne ludzie miewają gusta, lecz można powiedzieć, że najczęściej łączy nas wszystkich miłość do fajnych gier. W szczególności faceci uwielbiają usiąść lub położyć się, aby po chwili nareszcie odstresować się, po prostu wypocząć. Wejście do magicznego świata sprawia, że o wiele fajniej się czujemy. Nie są w błędzie osoby, które twierdzą, iż gierki są dla wielu swoistą odskocznią od rzeczywistości. Czy to coś złego?
Microsoftgrykomputerzekonsoli

Kamery Gopro do sportów ekstremalnych

Kamera sportowa i smartfon
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wybór dobrej kamery do sportów ekstremalnych nie jest jednak zwyczajowo sprawą prostą. W światowej dobie niezwykłego pośpiechu ,jak również zwyczajowego zabiegania. Chociażby byle banalne zakupy tego rodzaju sprzętu, mogą wydać się czymś skomplikowanym, a także mocno stresującym.
filmowaniezakupytechnologia HDcenakamery do sportów ekstremalnychjakość obrazu

Komputer - czym się kierować przy zakupie?

laptop i notatki
Author: Jinho Jung
Source: http://www.flickr.com
Prawie wszyscy dziś mają komputer. Ale nie wszyscy z nas się na sprzęcie komputerowym znają. Dziś komputery możemy zakupić za rzeczywiście małe pieniądze. Musimy tylko wiedzieć, do czego dany komputer jest nam potrzebny. Jeśli chodzi nam o multimedialne centrum rozrywki, kupimy inny sprzęt, niż gdy będzie chcieli mieć sprzęt do tworzenia projektów związanych z naszym zawodem. Zdarza się można wybrać tańszy komputer, a czasem ze względu na specyfikę naszej działalności musimy słono zapłacić za różnego rodzaju parametry, jakie ma sprzęt danej firmy. Wszyscy wiemy, które komputery są bardzo drogie i dobrze wiemy, dlaczego firmy tak się cenią. Za ceną idzie dobra jakość. Warto mieć to na uwadze.
laptopgrakomputer stacjonarny

Porozmawiajmy trochę o komputerach

Praca przy komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Tak po prawdzie to odnośnie komputerów i Internetu napisano niemalże wszystko co istotne. Czy w takim razie tak naprawdę istnieje jakikolwiek sens pisania następnego tekstu typowo komputerowego? Cóż, może tak. W artykule omówimy metody bezpiecznego użytkowania komputera, ale także all in one czy alternatywy shoppingowe, dzięki którym komputery oraz niezbędny sprzęt będą dużo tańsze.
Internetkomputerylaptopyceny

Pages