Komórki i smartfony

Jak marka samsung zdobiła uznanie wśród klientów

samsung galaxy 2
Author: Chris F
Source: http://www.flickr.com
Co powoduje, że akurat koreański samsung b2710 solid czarny jest teraz jednym z najbardziej rozchwytywanych telefonów wśród poszukujących czegoś za może nie małe pieniądze, lecz bądź co bądź nie mówimy tutaj o czymś mega drogim? No cóż, skoro koreańska firma Samsung działa na szybko zmieniającym się, trudnym rynku, na dodatek cieszy się wśród klientów ogromną estymą, trudno nie dojść do wniosku, że no co jak co, lecz Korea to takie miejsce na ziemi, w którym nowoczesny przemysł stoi na bardzo wysokim poziomie. Być może niedługo również u nas zostanie założona firma chociażby w 20% tak świetna, solidna, jak akurat legendarny Samsung?

Projektowanie stron www- zajęcie z potencjałem

Jeśli poszukujemy interesującego zainteresowania, które będzie miało przed sobą wielką przyszłość, można podumać o tworzeniu stron www. To umiejętność, która jeszcze przez wiele lat będzie plasowała się wysoko we wszelkich zestawieniach.

Czy znajdziemy jeszcze zwykle telefony?

Smartfon HTC Rhyme
Author: HTC
Source: HTC
Rozpoczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” noszonych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni ubrani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał określać wyższy status. Później było jeszcze lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej uszyte na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na samym początku, kiedy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. Liczył się za to jak najmniejszy wygląd.
InternetmodeltelefonytechnologiawyglądbiznessmartfonAplikacja

Gadżety i akcesoria do telefonów komórkowych - w jaki sposób je wybrać, żeby bezpiecznie i długo służyły

kolorowe etui na smartfon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
Popularność telefonów komórkowych i smartfonów rośnie dynamicznie, tak naprawdę chyba niewiele osób tego typu urządzenia jeszcze nie ma. Jednak kupując sam aparat, czy to od jakiegoś operatora, czy w niezależnym sklepie, dostaje się go w podstawowej wersji.
słuchawkiparametryUrządzenia

Jak wygląda obecnie rynek smartfonów?

smartfony
Source: technibufallo.com
Rozwój technologii GSM nabiera dynamiki w ostatnich latach. W chwili obecnej blisko 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego nowa odsłona zawsze jest poruszana w mediach. Apple posiada swoich wiernych fanów, którzy czekają najczęściej w kilometrowych kolejkach by zakupić telefon w dniu premiery. Mimo wysokich cen, produkty firmy Apple sprzedają się znakomicie.
SamsungNokiaiPhonegryHD2HTC Sensesmartfonsmartfonynawigacjejakość

Najlepszy Tablet i smartfon dla Ciebie.

Smartfon
Author: HTC
Source: HTC
Ścigając kolejne nowinki techniczne, zastępujemy swoje telefony komórkowe sprzętami lepszej generacji. Obecnie mały „klawiszowiec” stanowi praktycznie mniejszość, zaś typowe telefony – dotykowce mają sporą konkurencję w smartfonach, tabletach, iPadach.
tabletsmartfon

Obiektywne analizy

Elektronika na co dzień
Author: Sony
Source: Sony
Nasz serwis internetowy posiada wieloletnie doświadczenie. Stale się rozwija. Codziennie dostarcza czytelnikom najnowszych informacji technologicznych. Przedstawiamy interesującą bazę obiektywnych testów. Z każdym dniem przybywa nam liczba użytkowników naszego serwisu internetowego.
InternetsłuchawkiMP3monitorwyglądportalserwiszaletyplusy

Funkcjonalna kabura do telefonu HTC - w jaki sposób zadbać o wspaniały stan swojego telefonu

Author: HTC
Współcześnie dużo osób coraz częściej sięga po smartfony. Obecnie chyba każdy producent oferuje przede wszystkim dzisiejsze i skuteczne smarfony, ponieważ mają one liczne walory użytkowe, ponadto prezentują się faktycznie efektownie.
HTC

Pages