Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając kamerkę do sportów ekstremalnych?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xlbowling.pl/includes/menu.inc).
W okresie cyfrowych technologii ludzie, którzy są fanami sportów wyczynowych lubią dzielić się doświadczeniami. Najlepszą metodą jest rzecz jasna uchwycenie na filmie wyczynów i udostępnienie klipu na Youtubie, który pozwala na wklejanie dowolnych treści filmowych. Fajnie jest więc poprosić znajomego, by stał obok z dobrą kamerą i uwiecznił, gdy serfujecie, wchodzicie na podniebne szczyty lub cokolwiek innego czynicie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz doświadczeń da porządna kamera na kask. Bez wątpienia wielokrotnie widziałeś filmy robione tego rodzaju aparatem.
Na szczęście, jest cała masa osób, których nie należy namawiać do zdrowego trybu życia. Niekiedy przechodzi to w prawdziwą życiową pasję. Na pewno mamy kilku znajomych, których pasją są sporty ekstremalne. I choć są osoby, które lansują się na desce, tylko dlatego, że jest to popularne, to z pewnością dla wielu jest to przepis na życie. Nie mogą już funkcjonować bez tej dawki szaleństwa, która się w ich organizmie wydziela w czasie uprawnia tego sportu. Ten hormon działa niekiedy jak narkotyk.

Kamera GoPro Hero3
Source: http://kamerynakask.pl/
Wrażenia są nieporównywalnie lepsze niż te widziane z kamer postronnych ludzi. Najlepszym przykładem takiego nagrywania doświadczeń był ekstremalny skok ze stratosfery, wykonany przez Felixa Baumgartnera.

Pamiętaj, że nasze odsyłacze (http://www.pkrajewski.pl/) prowadzą wyłącznie do w najwyższym stopniu interesujących portali, na jakich odnajdziesz tylko przydatne wiadomości.

Miliony ludzi na całym globie weszło w buty bohatera, podziwiając obraz z kamery zainstalowanej na jego hełmie . Niezapomniane show, które znalazło miejsce w historii.Amatorzy sportów ekstremalnych nierzadko filmują swoje wyczyny. Do rejestrowania szalonego zjazdu rowerem z niebezpiecznego urwiska przydają się kamery sportowe (np. ). Są one przystosowane do pracy w niesprzyjających warunkach, takich jak deszcz, śnieg, czy błoto. Gwarantują komfort filmowania a także są niezwykle wytrzymałe. Za najlepsze w swojej klasie uznaje się kamery Gopro. To profesjonalne sprzęty wybierane przez zawodowców oraz pasjonatów. Pomaga nagrywać najlepszej jakości filmy w najgorszych warunkach. To zdecydowanie najlepszy wybór. Stąd też jeśli chcemy filmować nasze sportowe przygody, warto robić to na naprawdę zawodowym sprzęcie.
kamerykamerafilmobrazFilmysprzętnagraniasporty