Urządzenia nowego typu. Co interesującego się pojawiło, które modele są warte uwagi?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xlbowling.pl/includes/menu.inc).
Technologiczne jesteśmy bardzo coraz wyżej. Ciężko więc już sobie dzisiaj wyobrazić chociażby przeciętnego człowieka bez telefonu komórkowego nowego typu, a raczej smartfona, jak przykładowo Htc One mini czarny. Na uwagę zasługują jednakże inne ciekawe inicjatywy, czyli to jak przy pomocy technologii rewolucjonizuje się sposób słuchania muzyki czy czytania prasy.
htc one mini czarny
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie liczy się wygoda i dostępność, a to zapewne oferują współczesne pomysły. Na uwagę szczególnie w tym sensie zasługuje Nook Simple Touch. To czytnik książek elektronicznych nowej generacji. Najważniejszym formatem dla Nooka jest EPUB. Chociaż najczęściej gwarantowane jest 2GB, to faktycznie realnie dostępnej powierzchni jest 250 MB pamięci, a to dlatego, iż reszta miejsca jest zarezerwowana na pliki z księgarni Barnes&Noble. Jeśli planujemy większą kolekcję, to należy się liczyć z kupnem karty SD. Nook to sprzęt bardzo dopracowany, co prawda, początki w obsłudze nie są tak proste, lecz błyskawicznie uczymy się, jak z tego korzystać. Należy przyznać uczciwie, iż nook simple touch nie jest tak rozbudowany funkcjonalnie, jak Kindle.

Turysta z tabletem
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Jednocześnie warto sobie zadać pytanie czy faktycznie niezbędne jest nam tak wiele funkcji, jak w popularnym czytniku. Jeśli więc nie potrzebujemy bezprzewodowej wysyłki na czytnik, możliwości wgrywania pozostałych słowników czy integracji z chmurą, natomiast podstawową i najistotniejszą kwestią jest możliwość czytania, to nie pozostaje nam nic innego, jak kupić taki model. Właściwie to niekiedy nawet lepiej kupić sprzęt konkretny w jakiejś dziedzinie niż kupować rzecz, jaka ma multum niezbyt przydatnych funkcji. Szczególnie, iż wiele modeli smartfonów służy istotnie nie do czytania, a do tych innych funkcji, wśród których na największą uwagę zasługują aplikacje.Jeśli chodzi o smartfon to warto pomyśleć o wspomnianym na początku modelu Htc, właściwie zresztą smartfony z tej firmy są naprawdę solidne i godne zainteresowania. Co do czytnika, to jeśli nie posiadamy jakichś oczekiwań względem dodatkowych funkcji, nie oczekujemy „fajerwerków”, a pragniemy najzwyczajniej w świecie dobrze poczytać e-booka, to Nook Simple Touch spełnia swoją rolę znakomicie. Warto w ogóle się zastanowić na których urządzeniach nowej generacji nam zależy, gdyż z jednej strony wybór jest ogromny, zaś z drugiej co z tego, jak trudno się w tym wszystkim zorientować. Wybierajmy więc rzeczy solidne i sprawdzone, to pewność, że będziemy zadowoleni.
smartfonyAplikacje