W sklepach pojawiają się coraz mocniej cenione zestawy kinowe

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xlbowling.pl/includes/menu.inc).
W epoce coraz bardziej popularnej w wielu mieszkaniach elektroniki nikogo już raczej nie dziwi, że ktoś będzie chciał zrobić u siebie niewielkie kino. W salonach z elektroniką użytkową królują obecnie zestawy kina domowego, które się składają z płaskiego telewizora z ekranem o dużej przekątnej, DVD lub Blue-Ray oraz kompletu kolumn głośnikowych. Można już na takim sprzęcie dość wygodnie oglądać większość filmów w rodzinnym gronie, są jednak ludzie, którym coś takiego raczej nie wystarczy.
kino
Author: Fotografien: A. Klich, R. Schweier, J. Rillich
Source: http://www.flickr.com
Tak więc jeżeli ktoś jest prawdziwym miłośnikiem kina, ma wystarczającej wielkości dom, w którym niewielkie kino się zmieści, i będzie dysponował zapasem gotówki, za jaką kupić można całkiem dobre auto, to kino we własnym domu jest właśnie tym, co powinien zrobić. Do wykorzystania na kino bardzo dobrze będą się nadawać miejsca mniej reprezentacyjne, na przykład poddasza albo piwnice. Powiedzieć wręcz można, że się nadają lepiej na to, ponieważ często posiadają nieregularny kształt, a to bardzo może pomóc podczas projektowania, ponieważ w typowych pokojach panują niezbyt dobre warunki akustyczne.


Domowe sale kinowe są bardzo drogie w wykonaniu, a będzie to wynikać z dwóch zasadniczych czynników. Pierwszy z nich to projekt takiej sali, żeby rzeczywiście odtwarzanie filmów było przyjemnością, to nie można na tym oszczędzać.

Jeśli jesteś zdania, że ten artykuł jest interesujący, prędko zobacz dodatkowo szczegółowe informacje, wtedy z pewnością zapamiętasz więcej informacji.

Naprawdę dobrych akustyków w naszym kraju jest niewielu, stąd też ich specjalistyczna wiedza sporo kosztuje, ale nie warto tu iść na kompromisy. Nieodpowiednio zaprojektowana sala nawet przy sprzęcie najwyższej jakości nie może pokazać całego swojego potencjału, i w rzeczywistości mogą to być to zupełnie stracone pieniądze.
Zestaw kina domowego marki Philips
Author: Philips
Source: Philips
Pomieszczenie które się chce przeznaczyć na salę kinową musi być odpowiednio wyciszone przed zewnętrznymi hałasami, i trzeba oczywiście się zająć wszystkim w środku, także sufitem i podłogą. Dobre wykonanie wnętrza sali, zgodnie z wcześniej zrobionym projektem zapewni odpowiednie parametry aby oglądać filmy. Na koniec pozostaje zamontowanie sprzętu, który także dużo będzie kosztował, instalacja dodatkowych funkcji, takich jak inteligentne oświetlenie, i wreszcie będzie można pozapraszać bliskich na pierwszy seans. Jeśli jesteś zainteresowany: zobacz.
kinosklepysalonyodtwarzanieoglądanie