Modne Akcesoria do smartfon'ów

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/xlbowling.pl/includes/menu.inc).
Jedną z najlepszych rzeczy w nowoczesnych komórkach, że da się na nie zainstalować wiele różnego oprogramowania. W przeszłej erze komórkowej (czyli gdzieś tak 8 lat temu) telefony miały wyłącznie pewien zestaw aplikacji, wgranych przez producenta. Tylko niektóre telefony zezwalały na dodawanie programów z innych miejsc. Rewolucja przyszła wraz z przybyciem pierwszych smartfonów – czyli praktycnzie małych komputerków.

Kwestia instalacji aplikacji jest zmienna w różnych systemach operacyjnych.https://www.logintrade.pl/ (zobacz wizytówka logintrade zapraszamy)Znane są takie, które dają użytkownikowi sporą wolność. Istnieja również te, które są całkowicie zamknięte. Tutaj dobrym przykładem są aparaty firmyApple. Aplikacje na telefony Apple można pobrać wyłącznie z autoryzowanego repozytorium marki. Taka decyzja Apple wykazuje duży atut – dzięki temu iPhony są bardzo dobrze chronione przed wirusami. Po drugiej stronie barykady funkcjonuje otwarty OS Android, oparty na Linuksie. Obecnie funkcjonuje on na przytłaczającej większości smartfonów. Android odznacza się nieograniczoną otwartością, co sprawia, że jest dobrym celem dla bandytów online. Wg raportów rozmaitych firm włamy na smartfony z Androidem to dziewięćdziesiąt % wszystkich agresji na telefony komórkowe na świecie.

Author: HTC Corporation
By zobaczyć, jakiego rodzaju dodatki są w sprzedaży dla iPhonów, do Google wstaw frazę „akcesoria iPhone 5” (przykładowy rekord: ). W sformułowaniu możesz rzecz jasna zmienić numer modelu na taki, który masz. Nie zapominaj, że pewność jakości akcesoriów do tego telefonu dostajesz tylko, jeśli zamawiasz je w autoryzowanym serwisie. Nieco inaczej jest w wypadku innych marek aparatów – świetnie etui Samsung zakupisz również w niefirmowym sklepie z dodatkami - .
programymodeliPhoneApplemarkikomórkiakcesoriasmartfonyAplikacje